Rekonstrukce COOP supermarketu v Boskovicích

COOP supermarket v Boskovicích (na ulici Mánesova) v součásné době prochází kompletní rekonstrukcí a modernizací. Se starým rokem jsme ukončili provoz, začátkem ledna jsme vyklidili prostory a nastoupili řemeslníci. V současné době práce finišují a připravujeme se na otevření v nových, moderních prostorách. Otevřeno bude od 6. února a naši zákazníci se mohou těšit opět na pravidelnou týdenní nabídku pouze pro supermarket a k otevření připravujeme i další aktivity.

Jak práce na supermarketu probíhaly a probíhají se můžete podívat v naší galerii:

2 komentáře u „Rekonstrukce COOP supermarketu v Boskovicích“

 1. Dobrý den,
  jako pravidelná zákaznice oceňuji snahu zmodernizovat interiér prodejny na Mánesově ulici v Boskovicích. Prodejna nyní odpovídá současným trendům. Nicméně bych také ráda vyjádřila připomínky.
  Spojení obsluhovaného prodejního pultu uzenin a sýrů rozhodně nebylo ku prospěchu věci. Prodej těchto výrobků je nyní nepřehledný jak pro zákazníky, tak pro prodavačky. Těm se navíc zjevně zhoršily pracovní podmínky (pult je příliš hluboký).
  Pokud by to bylo možné, bylo by pro pohodlí zákazníků i prodavaček vhodné tuto situaci vyřešit.
  Děkuji
  Bušinová

  Odpovědět
  • Dobrý den, paní Bušinová,
   prodejna byla navržena odbornou firmou, právě podle současného trendu, jak uvádíte. Bylo to schváleno vedením firmy a tak to zůstane.

   Marcela Maňoušková
   vedoucí odboru prodejen

   Odpovědět

Napsat komentář