Otevření COOP supermarketu v Boskovicích po rekonstrukci

Od 2. ledna do 5. února probíhala rozsáhlá rekonstrukce a modernizace COOP supermarketu v Boskovicích na ulici Mánesova. V úterý 6. února jsme přivítali zákazníky v nově upravených prostorách. Supermarket se změnil k nepoznání. Veškeré zařízení je komlet nové. Moderní design s prvky černé a vzhledem dřeva je velkou změnou proti původnímu vybavení, které sloužilo téměř beze změn 27 let od otevření supermarketu v prosinci 1996. Uzavřené chladicí a mrazicí vitríny šetří energii, pečivo vyrovnané v proutěných košících připomíná tradiční pekárnu. Především v létě zákazníci určitě ocení nové lednice na chlazené nápoje. Venkovní práce zatím nejsou hotovy, zimní počasí nám dovolilo realizovat pouze část. Jakmile se rozjaří, bude dokončena fasáda a supermarket bude komplet v novém. Pro lepší komfort řidičů jsme už v loňském roce předláždili celou plochu parkoviště.
K otevření jsme pro zákazníky připravili týdenní leták se zajímavou nabídkou zboží a medvěd Pom Bar rozdával dárky.

4 komentáře u „Otevření COOP supermarketu v Boskovicích po rekonstrukci“

 1. Vážení přátelé!
  Oceňuji Vaši snahu o zkulturnění prostředí v supermarketu na Mánesově ulici. Od r. 2009, kdy jsem se přistěhovala, v něm pravidelně nakupuji. Jsem těžce tělesně postižená. Pohybuji se na kratší vzdálenosti s oporou dvou franc.holí. Mně i mým přátelům z Penzionu – domova pro seniory jednoznačně zoufale chybí lavice u zdi za pokladnami. Nebudeme na ní vysedávat ani konzumovat potraviny. Potřebujeme si krátce sednout, abychom mohli nákup z vozíku přerovnat do tašky či batohu, a batoh si přehodit na záda. Mám nízkou stabilitu a vestoje to nedokážu. Prosím, nastěhujte nám zpět zánovní dřevěnou lavici, která nám až doposud výborně sloužila. Za porozumění, ochotu a pomoc Vám upřímně děkuji. L. Kubínová

  Odpovědět
  • Dobrý den, paní Kubínová,
   jsme rádi, že se Vám „supermarket v novém“ líbí a lavičku jsme za pokladny opět umístili. Věřím, že ke spokojenosti Vaší i Vašich přítel z penzionu.

   Odpovědět
 2. Dobry den,i kdyz jsem se z Boskovic odstehovala,do supermarketu jsem chodila nakoupit velice casto pri ceste do Boskovic.Nejvic jsem ocenovala dva pulty masnu a lahudky,ktere byli oddelene.To byl hlavni duvod proc jsem do prodejny tak rada chodila.Vyber uzenin a lahudek zvlast byl ve Vasem obchode jednou z jedinecnych veci,kterou ostatni retezce v Boskovicich nenabizely.Bohuzel po rekonstrukci jsem zjistila,ze pult s masem a lahudkami byl sjednoceny dohromady a po nekolika nakupech musim rict,ze se mi potvrdilo to co v ostatnich prodejnach.Je to neprehledne a navic nevim,kdo me ma vlastne obslouzit.Fronta se sliva v jednu a pani prodavacky se snazi sebevic,ale tento system je proste nestatny.I barvy zelena a oranzova byly uz jakymsi synonymem pro COOP.Chapu,ze jste rekonstrukci pojali moderne,ale celkove je to uz moc novinek na jednou.Bohuzel uz nejsem spokojena s tim,jak je obchod komcipovany,takze asi na cas od navstev u supermarketu upustim.

  Odpovědět
  • Dobrý den paní Faltýnková.
   Reaguji na Váš komentář k prodejně Supermarket Boskovice.
   Rekonstrukce proběhla v moderním trendu, tak, aby byl zákazník v dnešní době spokojen a rád u nás nakupoval. Projekt prodejny máme od profesionální firmy, která se rekonstrukcí prodejen zabývá. Z toho důvodu už ani u nás nenajdete rozdělené obslužné pulty. Na které si dříve zákazníci stěžovaly, protože musely vystát dvě fronty.
   Marcela Maňoušková
   vedoucí odboru prodejen

   Odpovědět

Napsat komentář