Otevření COOP supermarketu v Boskovicích po rekonstrukci

Od 2. ledna do 5. února probíhala rozsáhlá rekonstrukce a modernizace COOP supermarketu v Boskovicích na ulici Mánesova. V úterý 6. února jsme přivítali zákazníky v nově upravených prostorách. Supermarket se změnil k nepoznání. Veškeré zařízení je komlet nové. Moderní design s prvky černé a vzhledem dřeva je velkou změnou proti původnímu vybavení, které sloužilo téměř beze změn 27 let od otevření supermarketu v prosinci 1996. Uzavřené chladicí a mrazicí vitríny šetří energii, pečivo vyrovnané v proutěných košících připomíná tradiční pekárnu. Především v létě zákazníci určitě ocení nové lednice na chlazené nápoje. Venkovní práce zatím nejsou hotovy, zimní počasí nám dovolilo realizovat pouze část. Jakmile se rozjaří, bude dokončena fasáda a supermarket bude komplet v novém. Pro lepší komfort řidičů jsme už v loňském roce předláždili celou plochu parkoviště.
K otevření jsme pro zákazníky připravili týdenní leták se zajímavou nabídkou zboží a medvěd Pom Bar rozdával dárky.

 

2 komentáře u „Otevření COOP supermarketu v Boskovicích po rekonstrukci“

 1. Vážení přátelé!
  Oceňuji Vaši snahu o zkulturnění prostředí v supermarketu na Mánesově ulici. Od r. 2009, kdy jsem se přistěhovala, v něm pravidelně nakupuji. Jsem těžce tělesně postižená. Pohybuji se na kratší vzdálenosti s oporou dvou franc.holí. Mně i mým přátelům z Penzionu – domova pro seniory jednoznačně zoufale chybí lavice u zdi za pokladnami. Nebudeme na ní vysedávat ani konzumovat potraviny. Potřebujeme si krátce sednout, abychom mohli nákup z vozíku přerovnat do tašky či batohu, a batoh si přehodit na záda. Mám nízkou stabilitu a vestoje to nedokážu. Prosím, nastěhujte nám zpět zánovní dřevěnou lavici, která nám až doposud výborně sloužila. Za porozumění, ochotu a pomoc Vám upřímně děkuji. L. Kubínová

  Odpovědět
  • Dobrý den, paní Kubínová,
   jsme rádi, že se Vám „supermarket v novém“ líbí a lavičku jsme za pokladny opět umístili. Věřím, že ke spokojenosti Vaší i Vašich přítel z penzionu.

   Odpovědět

Napsat komentář