Nová prodejna COOP v Úsobrně

Budova prodejny COOP v Úsobrně byla ve špatném technickém stavu a značně zastaralá, proto se vedení družstva rozhodlo pro výstavbu budovy nové, na stávajícím pozemku. V lednu 2020 proběhlo stěhování prodejny do náhradních prodejních prostor u hřiště, které poskytla obec. Poté proběhla demolice staré budovy a na jaře začala na pozemku postupně vyrůstat budova nová. Koncem srpna byly veškeré stavební práce ukončeny, proběhla kolaudace a začalo se s přípravami k otevření nové prodejny. Prodejna je vybavena novým, moderním prodejním zařízením, chladicí a mrazicí technikou.

14. září jsme za přítomnosti představitelů obce a stavebních firem otevřeli v novém! Zákazníci byli mile překvapeni nejen příjemným prostředím nové prodejny, ale také aktivitami, které jsme k otevření připravili. Každý zákazník, který nakoupil minimálně za 350 Kč získal balíček výrobků z pekárny Moravec Moravská Třebová. Připravili jsme také soutěž, všechny účtenky za 300 a více Kč, které zákazníci vhodí do soutěžního boxu v prodejně budou 12. října slosovány. Ve hře je dort, dárkový poukaz a kuchyňské vybavení.

Měli jsme připraveny i ochutnávky kávy a pečiva, ale bohužel, vzhledem ke zpřísnění hygienických opatření v souvislosti s epidemií koronaviru, nemohly proběhnout.

Novou prodejnu v Úsobrně představujeme v naší fotogalerii:

 

Napsat komentář