Modernizace prodejny v Olešnici

Dva měsíce, od 21. dubna do 24. června probíhala modernizace prodejny v Olešnici. Po dobu rekonstrukce jsme prodej přesunuli do náhradních prostor nedaleko od náměstí. Naše prodejna změnila rekonstrukcí vzhled zvenčí i zevnitř.

Zvenku jsme nahradili původní schodiště rampou, která umožňuje pohodlný přístup maminkám s kočárky, starším osobám i vozíčkářům. Prodejna také přímo září novou fasádou. V prodejně došlo ke stavebním úpravám, díky kterým se podařilo zvětšit prodejní plochu a nabídnout zákazníkům možnost výběru ze širšího sortimentu zboží. V prodejně je nová dlažba a nové prodejní zařízení včetně energeticky úsporné chladicí vitríny na mléčné a lahůdkářské výrobky. Televizní obrazovky v prodejně informují neustále o aktuální nabídce a probíhajících aktivitách.

K otevření prodejny jsme připravili řadu aktitit, o kterých jsme předem informovali letáčkem, který dostali obyvatelé Olešnice a okolí do poštovních schránek. Připravili jsme týdenní mimořádnou nabídku zboží za super ceny, v den otevření jsme rozdávali dárky – ke každému nákupu nad 400 Kč získal zákazník balíček uzenin z MP Krásno a pro děti jsme měli připravené sladkosti. Zákazníci mohli ochutnat uzeniny z MP Krásno, kávu Tchibo a ke kávě jsme nabízeli koláčky z Pekárny Blansko. V Olešnici také probíhá do konce července soutěž o dětský zahradní domeček, dárkové poukazy a sady latte lžiček Berndes.

Interiér prodejny představujeme v naší galerii:

Napsat komentář