Modernizace prodejny v Kunštátě

Od 20. dubna do 17. května probíhala modernizace prodejny v Kunštátě na náměstí. Po dobu rekonstrukce jsme prodej přesunuli do náhradních prostor ve dvoře budovy a prodejnu na čas obsadili řemeslníci. Pod jejich rukama se prodejní prostory i zázemí změnily k nepoznání.

Ve všech prostorách je položena nová dlažba a obklady a komplet vyměněno prodejní zařízení. Na rozdíl od většiny prodejen Jednoty Boskovice není zařízení v bílo-oranžové kombinaci, ale v módní antracitové barvě, kterou doplňují oranžové detaily. Díky energeticky úspornému mrazícímu zařízení a chladicím vitrínám na mléčné a lahůdkářské výrobky šetříme energií. Televizní obrazovky v prodejně informují neustále o aktuální nabídce a probíhajících aktivitách.

Součástí rekonstrukce byly i úpravy zázemí prodejny s cílem vytvořit pro naše prodavačky příjemné pracovní prostředí.

K otevření prodejny 18. května jsme připravili řadu aktivit, o kterých jsme předem informovali letáčkem, který dostali obyvatelé Kunštátu a okolí do poštovních schránek. Připravili jsme týdenní mimořádnou nabídku zboží za super ceny, v den otevření jsme rozdávali dárky – ke každému nákupu nad 700 Kč získal zákazník balíček výrobků od dodavatele Uzenářství a lahůdky Sláma, pro děti jsme měli připravené sladkosti a každému nakupujícímu jsme věnovali tašku.

Interiér prodejny představujeme v naší galerii:

 

Napsat komentář