COOP supermarket Boskovice – 3. místo v soutěži VISA Czech Top Shop

Soutěž „VISA Czech Top Shop je analogií Michelinských hvězd udělovaných restauracím. Inspektoři inkognito navštěvují a hodnotí každý měsíc nominované prodejny. Z 12 vítězů jednotlivých měsíců určí finálová porota závěrečné pořadí nejlepších prodejen roku.

V březnovém kole soutěže se na 3. místě umístil COOP supermarket v Boskovicích. Je to určitě skvělé ocenění nejen nemalé finanční investice, ale také pracovního nasazení všech, kteří se na realizaci modernizace naší největší prodejny podíleli.

Tady je odborné hodnocení poroty:

Moravská prodejna Jednoty Coop v Boskovicích zaujala naše inspektory zvenku svým minimalistickým a moderním vzhledem. Inspektoři ocenili intuitivní navigaci po obchodě, velké cedule označující jednotlivé části prodejní plochy, široký sortiment a vstřícný personál. Hodnocení našich inspektorů vyneslo boskovický Coop na stupně vítězů březnového kola soutěže Visa Czech Top Shop. Gratulujeme.

Více informací o soutěži a další oceněné prodejny najdete na stránkách:

https://www.mistoprodeje.cz/visa-czech-top-shop/raj-pro-milovniky-hudby-vyhral-breznove-kolo-souteze-visa-czech-top-shop/

Napsat komentář